Služby a ceník

Zde najdete všechny služby, které poskytuji. Pokud váháte, co je pro vás to pravé, za mě je to vždy jednoznačně Výživová konzultace. Je to proto, že během této konzultace mám na vás nejvíce času a probereme všechno potřebné pro to, abych vám byla schopná pomoci a navrhnout nejvhodnější další postup.

Pokud máte zájem o telefonické konzultace, poskytuji i tuto službu, vždy je ale potřeba přijít osobně minimálně na úvodní Výživovou konzultaci. Při navazujících konzultacích je možné, aby kterákoliv proběhla po telefonu. Toto je vhodné především pro vytížené klienty nebo třeba pro matky, kterým onemocní dítě.

Individuální výživový plán není jídelníček. Jídelníčky nesestavuji. Mým cílem je každého naučit o jídle přemýšlet, nechci, aby na mně byl někdo závislý. Ve výživovém plánu najdete doporučení a šablony jídel vhodných přímo pro vás, podle kterých pak budeme společně hledat to, co stoprocentně vyhovuje přímo vám.

Popis služeb

Základní analýza složení těla

Získáte podrobnou analýzu vašeho těla díky zvážení na speciální váze, která dokáže změřit:

 • Tělesnou hmotnost
 • Procento tělesného tuku (pro věk 5-99 let)
 • Procento vody v těle
 • Svalovou hmotu
 • Beztukovou hmotu
 • Viscerální tuk (tuk v břišní dutině)
 • Hodnocení zdravé úrovně viscerálního tuku
 • Hmotnost kostí (minerálů v kostech)
 • Bazální metabolismus = kalorický výdej (BMR)
 • Metabolický věk (věk, na který se cítí vaše tělo)
 • Fyzickou kondici (physique rating), somatotyp

Základní analýza složení těla s vysvětlením

Získáte podrobnou analýzu složení těla (viz výše) a společně si vysvětlíme jednotlivé položky (vhodné pro ty, kteří ještě na podobném měření nebyli, a  nemají dostatek informací o tom, v jakých hodnotách by se měli pohybovat, a co jednotlivé hodnoty znamenají).

Výživová konzultace

Hodinová konzultace, na které zjistíte podrobnou analýzu složení vašeho těla díky zvážení na speciální váze (popis viz "Základní analýza složení těla" výše). Probereme vaše stravovací návyky a zdravotní stav. Dále se pobavíme o tom, co chcete změnit, a jak Vám s tím mohu pomoci. Tato konzultace vždy probíhá osobně.

Sestavení individuálního výživového plánu

V ceně je sestavení výživového plánu a jedna (osobní nebo telefonická) konzultace, na které si jej společně projdeme a řekneme si, co je třeba upravit. Tato varianta je určená především pro klienty, kteří nemají problémy s váhou ani se zdravím, jen je vhodná drobná úprava stravovacích zvyklostí. Vždy je nutné, aby předcházela Výživová konzultace.

Sestavení výživového plánů + 5 konzultací (cca 3 měsíce)

V ceně je sestavení výživového plánu a pět konzultací (osobních nebo po telefonu). Na té první si společně projdeme výživový plán a řekneme si, co je pro začátek třeba upravit. Poté budou následovat další konzultace s pravidelným vážením (pokud se sejdeme osobně) pro zaznamenávání změn ve složení těla, a postupná korekce stravovacích zvyklostí. Tato varianta je vhodná pro klienty, kteří mají zájem o drobnou redukci hmotnosti a nemají zdravotní problémy a zpravidla trvá zhruba 3 měsíce. Vždy je nutné, aby předcházela Výživová konzultace.

Sestavení výživového plánů + 10 konzultací (cca 6 měsíců)

V ceně je sestavení výživového plánu a deset konzultací (osobních nebo po telefonu). Na té první si společně projdeme výživový plán a řekneme si, na co se nejdříve zaměříme. Poté budou následovat další konzultace s pravidelným vážením (pokud se sejdeme osobně) pro zaznamenávání změn ve složení těla, a postupná korekce stravovacích zvyklostí. Tato varianta je vhodná pro klienty, kteří mají počínající zdravotní problémy nebo bojují s nadváhou a zpravidla trvá zhruba 6 měsíců. Vždy je nutné, aby předcházela Výživová konzultace.

Sestavení výživového plánů + 15 konzultací (cca 9 měsíců)

V ceně je sestavení výživového plánu a patnáct konzultací (osobních nebo po telefonu). Na té první si společně projdeme výživový plán a řekneme si, na co se nejdříve zaměříme. Poté budou následovat další konzultace s pravidelným vážením (pokud se sejdeme osobně) pro zaznamenávání změn ve složení těla, a postupná korekce stravovacích zvyklostí. Tato varianta je vhodná pro klienty se zdravotními problémy nebo pro větší redukci hmotnosti a zpravidla trvá zhruba 9 měsíců. Vždy je nutné, aby předcházela Výživová konzultace.

Další individuální konzultace

Konzultace určená pro klienty, kteří ode mě již obdrželi výživový plán . Je vhodná pro mé bývalé klienty z předchozí výživové poradny nebo pro klienty, kteří nemají předplacený balíček konzultací. Na této konzultaci je možné probrat cokoliv z výživy, zdraví nebo pohybu, co vás zajímá. Je možno provést ji i po telefonu.

Ceník služeb

Ceník platí i pro sportovní a dětskou výživu.

Výživová konzultace

500 Kč

Základní analýza složení těla

200 Kč

Základní analýza složení těla s vysvětlením

300 Kč

Sestavení individuálního výživového plánu

1.900 Kč

Sestavení individuálního výživ. plánu + 5 konzultací

3.800 Kč

Sestavení individuálního výživ. plánu + 10 konzultací

5.500 Kč

Sestavení individuálního výživ. plánu + 15 konzultací

7.500 Kč

Další individuální konzultace

400 Kč

Dárkové poukazy


Dárkový poukaz
je možno zakoupit k jakékoliv službě, kterou nabízím. Poukazy je možno vyzvednout osobně po předchozí telefonické domluvě nebo zaslat poštou či e- mailem.

Pokud máte o poukaz zájem, kontaktujte mě e-mailem nebo telefonem pro bližší domluvu.