Aktuálně
Novinky a reference

Výživová poradna Začnu Dnes pro vás chystá první celodenní seminář, na který se moc těšíme a srdečně vás na něj zveme. Akce se uskuteční 16. listopadu a je opravdu na co se těšit.

Dnes se zaměříme na trochu netradiční téma. Jako výživový poradce se v práci velmi často setkávám s tím, že moji klienti nemají kladný vztah ke svému tělu. Často si ale uvědomují, že hubnutí a mentální nastavení spolu souvisí. Proto se dnes budu věnovat psychice jako jedné z možných příčin vzniku nadváhy a obezity.

Negativní zkušenosti ani připomínky nemám. Jsem maximálně spokojená s přístupem, ochotou, vstřícností a samozřejmě i výsledkem, kterého jsem společně dosáhly. Poradkyni bych doporučila i svým známým. Děkuji za skvělý servis a individuální péči.

Vzkaz pro všechny, kteří doufají, že budu vznášet protesty či námitky, ten má smůlu a dál už pro něj nemá cenu číst. Pro ty, kteří se chtějí něco dozvědět blíže - sl. Svobodová Gabriela je velice příjemná, usměvavá, vstřícná a ochotná podat kdykoliv pomocnou ruku a poradit. Já jsem pravidelnými konzultacemi u této specialistky zhubla cca 8 kg,...