Aktuálně
Novinky a reference

Po Vánocích se pomalu vše vrací do normálu, už zase chodíme do práce nebo do školy a začínáme se zabývat tím, jak nás Vánoce ovlivnily a co v novém roce změníme. V poradně se s tímto momentálně setkávám každý den, ale musím uznat, že jsem sama překvapená, že na váze přibylo jen minimum klientů.

Poměrně často se mi stává, že se klienti za to, že navštěvují výživovou poradkyni, spíše stydí, než aby se s tím chtěli "vytahovat" na veřejnosti. Minulý týden za mnou ale přišla nová klientka s netradičním přáním. Chce svůj příběh sdílet s ostatními. To, co pro mnohé může být zcela nepředstavitelné, je pro ni motivací.

Negativní zkušenosti ani připomínky nemám. Jsem maximálně spokojená s přístupem, ochotou, vstřícností a samozřejmě i výsledkem, kterého jsem společně dosáhly. Poradkyni bych doporučila i svým známým. Děkuji za skvělý servis a individuální péči.

Vzkaz pro všechny, kteří doufají, že budu vznášet protesty či námitky, ten má smůlu a dál už pro něj nemá cenu číst. Pro ty, kteří se chtějí něco dozvědět blíže - sl. Svobodová Gabriela je velice příjemná, usměvavá, vstřícná a ochotná podat kdykoliv pomocnou ruku a poradit. Já jsem pravidelnými konzultacemi u této specialistky zhubla cca 8 kg,...